Úvod  ›  Seznam štítků  ›   › 

Zemní vruty Krinner - rychlé řešení nejen pro stavbu plotů

  

Každý domácí kutil se alespoň jednou za život setkal s nutností zapuštění trubek do země. A většina může potvrdit, že kopat základy pro uchycení trubek do betonu nebo jejich zatloukání do země palicí je práce zdlouhavá a nevděčná. Mnozí proto dlouho odkládají domácí práce a kutilské projekty na zahrádce jen proto, že představa upachtěného kopání základů pro lešeňové trubky přebije odhodlání pustit se do práce.

Na druhou stranu se nelze divit. Jen málokomu se chce přes víkend udělat ze zahrady drnitý tankodrom a cementárnu. Míchání betonu, kopání jam pro základy či proměna pečlivě šlechtěného trávníků v bahnité staveniště naštěstí už dnes není nutná:

Na český trh si doslova razí cestu skvělá vychytávka - jednoduchý a praktický zemní vrut Krinner.

Rychlé řešení pro kutily i profesionály - podstata zařízení tkví v nahrazení betonových základů obyčejným masivním kovovým vrtákem, jehož důmyslná koncepce je navržena pro co nejefektivnější stlačení zeminy v okolí vrutu. Půda je tlakem kónického vrtáku napěchována do takové míry, že dojde k jejímu výraznému zpevnění. Vrut tak udrží trubky či válcové konstrukce všech standardních délek i hmotností bez nutnosti dalších zásahů do zemního podkladu.

Jak se s vruty Krinner pracuje?

Pracovní postup je jednoduchý a v porovnání se zavedenými metodami (betonování, zatloukání do země) zabere jen minimum času. Stačí vybrat vhodné místo a otáčivými pohyby vrták dlouhou tyčkou do země zašroubovat. Pokud je půda vyschlá nebo silně kamenitá, je vhodné v daném místě předvrtat úzkou štěrbinu vrtačkou s dlouhým vrtákem do zdi nebo betonu. Drtivá většina půdních typů v Česku však nebude klást Krinneru žádný citelnější odpor - šroubování je velmi snadné a zvládnou ho hravě i méně fyzicky zdatní kutilové.

Do zavrtaného vrutu se vloží trubka nebo podstavec. Následně se zaaretuje šroubem na vrchní části vrtáku a dílo je hotovo - bez potu a nesmyslné námahy, rychle a efektivně!

Snadná je i demontáž zařízení. Pokud by Vám rozmístění vrutů z nějakého důvodu nevyhovovalo, je možné je rychle vymontovat a přesunout na jiné místo. U trubek natrvalo uvězněných v nepraktickém betonovém zábalu by toto bylo něco ztěžka myslitelného.

Použití

Široké využití vrut tedy najde jak při natahování nového oplocení, tak při stavbě pergol, zahradních dětských domečků, při uchycení laviček, stolků, slunečníků apod.  Uplatnění se dočká i u trampů nebo pořadatelů kulturních akcí pod širým nebem: Vruty Krinner lze použít pro uchycení stanů a plachtových party přístřešků všech velikostí. Krinner bude užitečný zkrátka všude, kde je třeba rychle a pevně uchytit konstrukci k zemi. Fantazii se v případě zemních vrutů meze nikterak nekladou!

Jaká je kvalita?

Společnost Krinner si zakládá na špičkové kvalitě – Rozhodně se není třeba bát špatné kvality vrutů nebo snížené nosnosti, jak tomu bývá u levných napodobenin.

Značka Krinner představuje garanci stále stejné nosnosti a vlastností výrobku po celou dobu jeho životnosti. Vruty vydrží v zemi díky poctivé německé technologii precizního kování řádově desítky let. Povrch není potřeba natírat antikorozní barvou – vysoký obsah zinku ve slitině vytváří antikorozní vrstvu odolnou před vlhkostí i změnami teplot. Investice do kvalitních a zákazníky ověřených vrutů Krinner se proto nakupujícímu vyplatí hned dvakrát – jak ušetřeným časem, tak odpadnutím starostí s rekonstrukcí plotu či stavby v budoucnu.

Důležitou volbou při koupi je vhodný typ vrutu. Pokud si nejste stoprocentně jisti správným výběrem vrutu, kontaktujte odborníky – rádi pro vás vyberou to nejlepší řešení pro Váš projekt!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3.33/5 (3 hlasy)






Související články