Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Stavíme plot - čtyřhranné poplastované pletivo

  

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i práce na pozemcích, zahrádkách, v zahradních koloniích. Moderní je pořídit si k bydlení v městském bytě alespoň malou zahradní chatku s prostorem pro váš volný čas. Nechcete-li, aby se vám kolem potloukali nežádoucí dvounozí či čtyřnozí návštěvníci, porozhlédněte se po praktickém oplocení. Nabídka trhu je široká, a tak bude z čeho vybírat.

Známe je pod zlidovělým názvem drátěnka, čtyřhran, také kosočtvercový plot nebo klasické zahradní pletivo. Pro oplocení a podobné účely (například dočasné ohraničení stavby, sportovišť, školních pozemků, průmyslových prostor, skladů, firemních vozových parků atd.) je čtyřhranné pletivo opravdu jako stvořené, navíc je praktické, účelné a vyznačuje se také příznivou cenou. Vyrábí se ve výšce od 1 do 2 m, výjimečně až do výšky 4 m, velikost ok je cca 55 x 55 mm nebo 60 x 60 mm, v povrchové úpravě pozinkování či poplastování. Vzhledem k nízké ceně plastu je levnější než pozinkované čtyřhranné poplastované pletivo. Standardní výrobní barvou je zelená.

Vzhledem k výrobním možnostem lze vyrobit pletivo také v různých barvách nebo s vpleteným pevným napínacím drátem. Prodává se svinuté do velkých kompaktních rolí o délce 15 – 25 m. Další specifika lze řešit objednávkou „na míru“ vašim požadavkům.

Jednoduchý plot z pletiva

Ekonomické, odolné a efektivní řešení

Toto všestranné a dostupné pletivo nás překvapí přizpůsobivostí jakémukoliv terénu i terénním nerovnostem. Hodí se tedy pro nejrůznější využití, a ani ve skloněném terénu není třeba žádných zvláštních odskoků, ani složitých instalací. Účinně odolávají povětrnostním vlivům a jsou praktickou ochranou soukromých či firemních prostor. Scházejí vám ještě nějaké informace? Rádi byste něco více konkrétního? Zajímají vás další produkty v kategorii? Pak čtěte dále.

Pro milovníky tenisového sportu je prioritní pletivo tenisové, taktéž v PVC úpravě, se zelenou povrchovou úpravou poplastováním. Kromě pletiva je k dispozici i souprava tenisových sloupků a vzpěr, včetně drátů k pletivu nebo příslušenství – plotový napínák, kleště pro montáž plotů, hákový šroub, bavolet jednostranný poplastovaný pro tři řady ostnatého drátu.

Vlastnosti a výhody

O tom, že čtyřhranné poplastované pletivo je ideální formou ohraničení čehokoli, svědčí následující atributy:

  • bezúdržbovost
  • mimořádná odolnost vůči korozi
  • ochranná povrchová úprava
  • nízká cena
  • estetičnost
  • dlouholetá životnost
  • variabilita, různé parametry
  • rychlá a snadná instalace

Příslušenství

Správný domácí kutil využije veškerých dalších dostupných informací a připraví si kromě potřebného sortimentu k oplocování ještě patřičné příslušenství – napínací drát, vázací drát, poplastovaný napínací drát, napínací ráčny a napínací tyče, ostnaté dráty, žiletkové spirály a další.

Moderní alternativa, neobvyklý vzhled

Bodovým svařováním jednotlivých drátů může vzniknout atraktivní a originální dojem z inovativního plotu, oblíbeného pro svoji pevnost a tím i bezpečnost. K rozpletení volných ok by v tomto případě nemělo vůbec dojít, jelikož celá konstrukce je svařováním chráněna a zpevněna.  

Potřebujete poradit?

Nejedná se o žádnou slovní hříčku, nýbrž plotové centrum skutečně existuje, a můžete je navštívit i vy. Konzultace a odborné poradenství zde funguje stejně jako v každém jiném resortu. S internetovým připojením navíc nemusíte ani opustit domácí zázemí, naplánujete si vše na konfiguračním zařízení a jedním kliknutím odešlete objednávku na plot či ploty vašich „snů“. A než se rozjaří, bude vaše zásilka na místě, připravena k montáži a instalaci. Potom už nic nebude stát v cestě vašemu soukromí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1.5/5 (4 hlasy)

Související články