Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Koupě bazénu v zimě

  

Poslední dobou zimní období nebývá nic moc. O to víc se možná někteří z vás těší do plavek. Jakmile poprvé vejdete na koupaliště nebo jen tak prostě na slunce k bazénu se opálit. Pokud ale uvažujete o vlastním bazénu, není doporučováno počkat na léto, ale zjistit si informace už v zimě a popřípadě uskutečnit nákup. Odbornící dokonce doporučují koupě bazénu už v únoru, kdy je cena bazénu na spodní hranici a vy tak ušetříte spoustu peněz.

V zimě také máte možnost vybírat z plného sortimentu. Když už si pak nějaký bazén vyberete, prodejci vám můžou nabídnout a zaručit přednostní realizaci. Pro vás to znamená to, že bazén budete mít nainstalovaný a plně k dispozici už od prvního teplého dne.

Takže nemusíte na jaře nebo dokonce v léte zbytečně kopat rozkvetlou zahradu, ale naopak budete mít dost času, abyste si jeho okolí upravili podle svých představ. Určitě stihnete položit dlažbu, oživit nebo dokonce kompletně předělat váš trávník a vysadit tak v blíkosti bazénu vámi vybrané a vhodně rostilny. Jakmile nastane první teplý den, vy už si budete užívat v bazénu, zatím co ostatní teprve začnou přemýšlet o koupi nového bazénu. Bazén poté opustíte až po skončení sezóny, takže ho využijete naplno. Jestli vás zajímá cena bazénu, což je nejdůležitější informace, podle kterých se většinou rozhodneme. V zime oproti začátku sezóny ušetříte až desitky či stovky tisíc korun.

Aby bazén plně vyhovoval vám a plnil tak maximální komfort, bude zapotřebí určitě ještě dokoupit spoustu věci a vhodnou výbavu. Nejdůležitější části bude koupit kvalitní a hlavně výkonnou pískovou filtraci, osvětlení bazénu pro noční či romantické chvíle. Ohřev vody pro koupání za chladnějšího počasí a také i protiproud či bazénový vysávač. Celou výbavu v zimě pořídíte také za velmi přijatelné ceny a ve finále můžeme mluvit až o třetinu z celé ceny.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články