Úvod  ›  Seznam štítků  ›   ›   ›   ›   › 

Lehká plechová krytina SATJAM - Jakou krytinu na střechu?

  

Kdo chce mít do zimy pod střechou, měl by se snažit, aby všechny práce pěkně odsýpaly a nedocházelo k žádným neplánovaným prodlevám. Také by měl mít jasno ve všech důležitých bodech stavby, materiálu, realizačním týmu. Tudíž i odpověď na otázku, pod jakou střechou, není zrovna prozřetelné nechávat na poslední chvíli. Ona totiž není střecha jako střecha…

Vlastnosti střešních krytin

  • Krytiny lehké a těžké - Jsou klienti, které zajímá především váha krytiny. Betonové a pálené střešní tašky nebo břidlice řadíme k těžkým, kdežto krytiny vláknocementové, plechové a asfaltové šindele ke skupině střešních krytin lehkých.
  • Krytiny šikmé, ploché a strmé - Známé šikmé střechy versus ploché střechy? Ploché by ale měly mít zhruba 5 stupňový sklon, kvůli odtoku, nehledě na nutná hydroizolační opatření. Další alternativou jsou střechy opravdu strmé, ke kterým náleží všechny se sklonem vyšším, než 45˚.
  • Krytiny skládané a povlakové - Střešní krytina skládaná z tašek nebo formátovaných bloků je aplikována zcela jiným instalačním způsobem, než například krytiny povlakové z pásů asfaltových, PVC či jiných materiálů.

Dalších druhů a členění nalezneme ve střešním stavebním odvětví mnohem více - jedno, dvou nebo víceplášťové střechy (podle počtu střešních plášťů), také střechy nepochůzné, rovinné, zakřivené, kombinované, provozní a mnohé další.

Střešní krytina SATJAM - třešnička na dortu vaší stavby

Vybírat krytinu lze také podle jiných kritérií, než jsou vlastnosti, výhody či montáž, nabízí se třeba estetické hledisko, cenové rozpětí nebo odolnost vůči nejrůznějším vnějším vlivům. Velmi univerzální použití, včetně velké odolnosti k rozmarům počasí a moderního, nadčasového vzhledu nabízejí bezpochyby plechové krytiny SATJAM, jejichž mnohanásobná plus přesvědčí nejednoho nerozhodného zákazníka.

Mezi ně patří:

  • nízká hmotnost
  • nízká cena
  • moderní vzhled
  • velký výběr barevných variant a povrchových úprav
  • odolnost proti nepříznivým vlivům počasí
  • dlouhá životnost

Vybírejte z produktových řad podle povrchové úpravy

Velkou výhodou je, že se tyto krytiny vyrábějí v různě komfortních řadách, které budou jistě vyhovovat té nejširší klientele, ruku v ruce s mottem: Každému dle jeho gusta, přání, požadavků. Vyberete si také z těchto řad?

ELEMENT je základní řadou povrchové úpravy AlZn. Využití nabízejí tam, kde není požadavek barevné povrchové úpravy.

EFEKT je řada typická povrchovou úpravou pro exteriéry i interiéry, kde není požadavek na vysokou odolnost. Cenově je velmi výhodná.

EXTRA produktová řada zaručuje u střešních krytin vysokou odolnost i tam, kde hrozí velká koroze materiálu. Je také odolná vůči UV záření a nemění postupem času barvu.

EXCELENT – v této kategorii nejvyšší kvality nalezneme artikl s dokonalým designem, ochranou, odolností i životností. Krytiny jsou odolné i vůči chemickým látkám a jsou specifické nejen svými vylepšenými vlastnostmi, ale i nevšedním vzhledem.

Vyberete si? Široká nabídková škála je dostatečnou zárukou, že si vybere každý. Spokojenost s plechovou střechou SATJAM už budete muset otestovat sami. Vaše reference pomohou dalším nerozhodným klientům, proto sdělit veřejnosti svoje zkušenosti je na místě. Zastřešování poté nemusí být pro nikoho noční můrou, nýbrž radostným ukončením jedné stavební kapitoly.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3/5 (2 hlasy)


Související články