Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Jak využít prostor pod schodama?

  

V každém bytě či domku se najde místo, pro které se jen stěží hledá smysluplné využití - místo pod schodištěm je ukázkovým příkladem. Nebuďte tuctoví a nevyužijte tento specifický prostor jako odkladiště harampádí, košťat a úklidových pomůcek. Jděte s námi proti proudu a objevte mnohem praktičtější a stylovější řešení.

Originální tajná dětská skrýš

Každé dítko touží po své vlastní schovávačce, místu, kde se může bez přímého dohledu dospěláků ponořit do svého dětského světa plného fantazie. Pod schody své ratolesti můžete vybudovat originální dětský koutek, s vlastním jedinečným vchodem a světem pohádek za ním. Dokonale jej můžete sladit s interiérem, nikdo tak nepozná, co se pod schody ukrývá, či vyzdobit i z vnější strany vyloženě dětsky – perníková chaloupka, hrad či vesmírná loď jistě vaše děti nadchne.

Vlastní dům pro vašeho psího mazlíčka

Pobíhá vám pod domě čtyřnohý psí miláček? A chcete mu dopřát mnohem víc, než jenom obyčejný pelíšek? Pak neváhejte, a pod schody mu vytvořte dokonalý psí svět. Vchod jako do psí boudy, samozřejmě ukrytý v klasických dveřích, abyste pohodlně mohli vstoupit i vy a ocitli se tak v psím světě. Dostatek místa pro odpočinek i soukromí třeba při rušné rodinné párty – to váš psí kamarád určitě ocení. Navíc tak na jedno místo uskladníte i vše potřebné co k ošetřování pejska a péči o něj potřebujete – od vodítka po ručník či hračky.

Úložný prostor i knihovna

Pokud patříte mezi vášnivé čtenáře, pak volný prostor pod schodištěm přímo vybízí k zaplnění vaší sbírkou knih, vaše bydlení získá stylový kousek v podobě nevšední knihovny. Jste-li milovníky vína a rádi byste svou sbírku lahví vystavili, pak jsme vám právě vnukli vkusný nápad, kde se vaše sbírka bude elegantně vyjímat. Místo pod schodištěm se může také stát skvělým úložným prostorem. Za posuvnými dveřmi můžete do policového regálu uložit vše od oblečení přes hračky až po ručníky, nebo vám šikovný truhlář může pod schodiště vyrobit výsuvné obří šuplíky s organizéry, chytře a moderně si tak uložíte vše potřebné. Vždy však žádejte a pohlídejte si dokonalé zpracování, precizní výroba zajistí, že se nebudou šuplíky při chůzi na schodech samovolně otvírat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články