Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Vchodové dveře PERITO

  

Pokud v současné době vybíráte nové vchodové dveře pro váš dům, pak by tou správnou volbou mohly být vchodové dveře značky PERITO. Můžete si vybrat vchodové dveře z různých materiálů, a následně je vyzkoušet v tzv. modelovém domě, kde můžete zvolit také různé doplňky a barvy a mít tak stoprocentní jistotu, že zvolíte správné dveře, které budou ladit k vašemu exteriéru i interiéru. 

Značka PERITO vyrábí vchodové dveře z různých materiálů. Těmi jsou:

  • Plast - Plastové vchodové dveře představují cenově nejdostupnější kategorii. 
  • Hliník - Pokud požadujete opravdovou kvalitu, pak si vyberte vchodové dveře z hliníku. Tento materiál je totiž nejlepší a nejkvalitnější, čemuž však odpovídá také cena, která se pohybuje od 40 tisíc českých korun.
  • Sklo - Pokud rádi volíte "čistý" design, pak je pro vás sklo tou pravou volbou. Sklo je nejen moderní a dobře vypadá, ale také funguje jako výborný tepelný izolátor. 

Hliníkové vchodové dveře, aneb současný trend

Výhodou hliníkových dveří je jejich dlouhá životnost a jednoduchá údržba. 

Značka PERITO nabízí hliníkové vchodové dveře dvou různých typů - ALU SMART a ALU DESIGN.

ALU SMART

Tato řada hliníkových dveří představuje odpověď na poptávku moderního zákazníka. Dveře této řady jsou totiž vybírány z nejoblíbenějších modelů. Mimo jiné značka slibuje: 

  • možnost dokonalého sladění barvy oken a dveří;
  • vloženou variantu nebo jednostranné překrytí rámu křídla;
  • cenovou dostupnost při zachování nejvyšší kvality;
  • životnost desítky let a snadnou údržbu. 

Na výběr je celkem 22 typů dveří řady ALU SMART. Ty jsou pojmenovány ženskými jmény se zkratkou AS (ALU SMART) za jejich názvy. Zákazník může vybírat opravdu z mnoha barev, dekorů, typů prosklení a designů, takže by si na své měl přijít i ten nejnáročnější zákazník. 

ALU DESIGN

Řada vchodových dveří ALU DESIGN je poněkud početnější, značka nabízí 65 druhů různých dveří. Od řady ALU SMART se liší především propracovaností a různorodostí designu. Dveře jsou opět pojmenovány ženskými jmény a zkratkou AD za jejich názvy. Výběr je opravdu neuvěřitelný.

Skleněné vchodové dveře GLAS

Skleněné vchodové dveře GLAS jsou nejen moderní a na pohled velmi krásné, nicméně mají již zmíněné velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Jsou také velmi bezpečné a odolné a prosvětlí váš interiér. Značka PERITO má v nabídce celkem 10 druhů skleněných vchodových dveří pojmenovaných dle hlavních měst různých států. Zákazník si může vybrat ze spousty barev a dekorů.

Plastové vchodové dveře

Asi nejpočetnější skupinou vchodových dveří značky PERITO představují plastové dveře. Dělí se na čtyři skupiny - ENTRY, HPL, ABS a BASIC.

ENTRY

Dveře řady ENTRY představují to nejlepší, co může zákazník požadovat od plastových dveří. Mají totiž jak výborné tepelně-izolační vlastnosti, tak vysokou pevnost a odolnost, ale také snadnou údržbu a moderní design. Můžete vybírat celkem z 32 různých typů dveří a následně ještě z různých barev, prosklení a dekorů.

HPL

Řadu dveří HPL ocení každý, kdo hledá kvalitu za rozumnou cenu. Vchodové dveře s  HPL výplní jsou z lisované syntetické pryskyřice, díky čemuž jsou pevné a tvrdé. Můžete dále v rámci této řady volit ze tří různých provedení - Premium, Elegance Vizual. Sortiment je opravdu velmi rozmanitý.

ABS

Dveře ABS jsou základní modelovou řadou dveří značky PERITO. Jsou vyrobeny z vakuově lisované plastové ABS desky a představují cenově dostupnou variantu. Opět se dělí na další řady, kterými jsou Classic Technic, přičemž  plastové dveře Classic kombinují elegantní oblé tvary a různé možnosti prosklení a vchodové dveře Technic naopak využívají hlavně geometrické tvary, a proto se hodí zejména k moderním domům.

BASIC

Dveře BASIC představují nejdostupnější cenovou kategorii a nejzákladnější design. Zákazník může vybírat opět z mnoha různých provedení.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články