Úvod  ›  Seznam štítků  ›   › 

Schiedel - vícevrstvé komíny a komínové systémy

  

Komíny neznáme jenom z pohledu čapí perspektivy, právě ony mají svoji veledůležitou a nezastupitelnou funkci téměř na každém objektu. Aby komín splňoval veškerá kritéria pro jeho bezchybné fungování, aby byl kvalitní a vydržel co nejdéle, měli bychom o nich vědět něco více. Moderní komínové systémy, které budou technologicky zapadat do podoby a koloritu dané stavby, navíc bezpečně a bezchybně plnit svůj účel, jsou zárukou spokojenosti každého současného uživatele.

Nerezové, keramické, cihelné nebo vícevrstvé komíny, kouřovody, hlavice, dvířka, stříšky, nástavce, ohebné komínové vložky, spalinové odtahové ventilátory, regulátory, přechodky a redukce, komínové systémy, jejich výroba, výstavba, montáž, rekonstrukce, opravy, prohlídky, revize, kontroly i tolik důležitá následná údržba – ano, tohle všechno náleží do jednoho velkého kolosu, bez něhož se zřejmě dnes již neobejdeme.

Schiedel komín

Komíny i celé systémy, také jejich komponenty je nutné pořizovat tam, kde vládne kvalita a kde s nimi mají nejlépe letité zkušenosti. Nevíte? Poraďte se s profesionály a odborníky, na slovo vzatými. I tady totiž platí beze zbytku, že „Ten umí to a ten zas tohle!“.

Schiedel komínové vložky

Zaústění Schiedel vložka

Stavíte-li zbrusu nový domek či jenom rekonstruujete starší, výběru nebo revitalizaci komínu se nevyhnete. Především ale záleží na typu paliva (plyn, olej, pevná paliva), použití a typu provozu, typu objektu a také druhu užívaného spotřebiče. Jiná bude realizace komínu pro novostavbu a zcela odlišná při jeho rekonstrukci. Pro úplně nové druhy výstaveb je doporučován také zcela unikátní a vhodný systém bytového odvětrávání, který je velmi inovativní, unikátní a vysoce efektivní alternativou.

Služby od A až do Z

Poptáváte komíny nové? Na trhu je široký výběr z nerezových a vícevrstvých komínů, zděných komínů s alternativou nadstřešní části, řešením jsou také komíny Schiedel v několika užitkových řadách, vhodné i pro nízkoenergetické, pasivní domy a domy s řízeným větráním.

opravám a rekonstrukčním činnostem patří objednávka vložkování a frézování komínů, potažmo i celková přestavba komínu.

Kompletní nabídka je také v oblasti příslušenství topné a komínové techniky - výroba komínové stříšky, komínové lávky, komínových plášťů i komínové frézy na zakázku není ničím, co by solidní renomovanou firmu zaskočilo.

Prodej specializovaného příslušenství zahrnuje také tolik potřebné informace a zaškolení. Navíc si klient nemusí dělat hlavu ani s případným servisem. Kominické služby, včetně kontrol a revizí spalinových cest, profesionálního měření emisí i posudky v případě požárů a jiných havárií, jsou v nabídce služeb naprostou samozřejmostí.

Čtěte také: Jak namíchat šamot na kamna?

Komín z valounkůKomín u dřevěnice (Autor Wonderlane CC)

Komín a kominíciOceloví kominíci (Autor Matteo Garza CC)

Jak si správně vybrat?

V případě nerozhodnosti klienta nebo při jeho nedostatečné informovanosti je dobrá rada drahá. Ovšem díky informačním a konzultačním centrům, asistenčním telefonickým poradnám a profesionálním poradcům může být tato bariéra zažehnána. Orientace v oblasti komínové techniky bývá snadnější, využije-li zájemce referencí, kladných recenzí, fotogalerií s realizačními aktivitami nebo také doporučení z řad spokojených uživatelů. Poměrně důležitou roli při výběru hraje kromě kvality také cena, dodání a doprava, možnost objednání on-line, certifikace, případně i možnost, jak ušetřit – slevy, výprodeje, akční období nebo zboží v akci. Opravdu existují specialisté na komíny, kteří splňují všechny atributy spolehlivého dodavatele a pro kterého spokojenost zákazníka je na prvním místě a zároveň i tou nejlepší reklamou. Nejjednodušším, co můžete udělat hned, je poptávka. Komíny Schiedel

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články