Postup

Jak se provádí skrývka ornice a k čemu se dá použít?

Ještě před zahájením běžných stavebních prací a vytvořením základové desky domu přichází na řadu důležité úkony v podobě vyrovnání a přípravy podkladu. Součástí je také skrývka ornice. Jak to funguje, co všechno skrývka obnáší a k čemu se dá využít? To všechno se dozvíte přímo v tomto textu.

Jak udělat sádrokartonový strop? POSTUP

Přestěhovali jste se do starší zástavby, kde jsou stropy téměř v nedohlednu? Vadí vám, že náklady na topení jsou příliš velké, protože máte v bytě vysoké stropy? Právě proto jsme připravili podrobný návod, kterým všem stavebním kutilům poradíme, jak si snížit výšku stropu vybudováním sádrokartonového podhledu.

Jak postupovat při prvním zaměření novostavby?

Zaměření stavby je nutné pro kolaudaci i zápis do katastru nemovitostí. Kdo jej provádí a co vše je potřeba zajistit?

Jak postupovat při odvzdušňování topení?

Jestli jste si v určitém momentě všimli, že topení sice funguje na plný výkon, na teplotě v místnosti se to však nijak neprojevuje, na vině může být fakt, že topení je nedostatečně odvzdušněné. Přípravu na topnou sezónu bychom rozhodně neměli podcenit. Které zásady je nutné dodržovat a jak při odvzdušnění přesně postupovat?

Jak správně položit lino?

Linoleum neboli lino patří dlouhodobě k nejpopulárnějším podlahovým krytinám u nás. Už dávno neplatí, že si můžete vybrat mezi šedým nebo béžovým. Lino a podobné materiály se dodávají v mnoha různých dekorech i barevných variantách. Z lina si klidně uděláte i „plovoucí podlahu“, stačí jen vybrat ten správný dekor.

Jak postupovat při prodeji garáže?

Jste vlastníkem garáže, kterou již nevyužíváte, či jste se přestěhovali a vaše garáž je pro vás příliš daleko? Z těchto, ale možná také z mnoha jiných různých důvodů jste se rozhodli vaši garáž prodat a my vám v našem článku poradíme, jak při jejím prodeji postupovat. Přinášíme vám 7 tipů, kterých byste se měli držet.

Jaké jsou možnosti podezdění vany?

Tento návod nám pomůže při montáží nové vany. Usazení a podezdění vany se na první pohled může jevit jako velmi jednoduchá záležitost. Avšak pro někoho, kdo se na tuto práci chystá poprvé v životě, to může být pekelný oříšek. Vytvořit podezdívku lze různými způsoby. Pojďme si v tomto článku ukázat, jaké nás čekají možnosti. Ale předtím si povíme něco "málo" úvodem.