Tereza Eser - článkyJak vyčistit vlněný koberec?

Jelikož má vlna duté a především mastné vlákno, tak docela dobře poslouží pro jeho správné čištění udržet jej v kondici. Co to však u vlněného koberce znamená? Že nesmí ztratit obsah lanolinu z vláken, ten totiž odpuzuje nečistoty. Jakmile se z koberce vytratí, z koberce se stává lapač téměř každého smítka. Přinášíme vám pár tipů na správné čištění a údržbu vlněných koberců.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak postupovat při prodeji garáže?

Jste vlastníkem garáže, kterou již nevyužíváte, či jste se přestěhovali a vaše garáž je pro vás příliš daleko? Z těchto, ale možná také z mnoha jiných různých důvodů jste se rozhodli vaši garáž prodat a my vám v našem článku poradíme, jak při jejím prodeji postupovat. Přinášíme vám 7 tipů, kterých byste se měli držet.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Způsoby, jak se zbavit vlhkosti

Vlhké zdi trápí mnohé z nás a rozhodně neznamenají nic dobrého. Příčin poruchy bývá několik, od zcela chybějící izolace, přes izolaci porušenou, chybný návrh a provedení až po její stáří. Pokud zdi navlhnou, je potřeba zasáhnout zavčasu a co nejrychleji, jelikož vlhkost snižuje životnost stavby a zároveň s sebou přináší různá zdravotní rizika. Jaké řešení v boji proti vlhkosti zdiva se nabízí?

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Vchodové dveře PERITO

Pokud v současné době vybíráte nové vchodové dveře pro váš dům, pak by tou správnou volbou mohly být vchodové dveře značky PERITO. Můžete si vybrat vchodové dveře z různých materiálů, a následně je vyzkoušet v tzv. modelovém domě, kde můžete zvolit také různé doplňky a barvy a mít tak stoprocentní jistotu, že zvolíte správné dveře, které budou ladit k vašemu exteriéru i interiéru.  Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vyrobit sádrový odlitek?

Sádrových odlitků je možno využít nejen v medicíně, ale také při vlastním kreativním tvoření. Ze sádry můžeme vyrobit nejrůznější dekorace, masky, či také například odlitky nožiček a ručiček našich děťátek. Práce se sádrou je navíc poměrně jednoduchá, společně si projdeme několik rad a tipů.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jednoduchý návod jak položit lino na dlažbu?

Máte v plánu doma položit linoleum (hovorově lino), ale nevíte, jak na to, abyste to zvládli sami a bez problémů? Pak čtete správný článek! Zde Vám totiž poradíme, jak postupovat.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek