Úvod  ›  Seznam štítků  › 

V interiéru nenahraditelná komoda

  

Interiér je z větší části tvořen nábytkem, který můžeme rozdělit na ten bez kterého se neobejdeme a na kousky, které můžeme buď částečně nebo zcela vynechat. Komoda má zaručeně nálepku V INTERIÉRU NEPOSTRADATELNÁ! Tu si vysloužila nejen svým četným úložným prostorem, hezkým designem, praktickou odkládací horní plochou, ale i skutečností, že komoda sedne do kteréhokoliv pokoje. 

Z nabídky komod se vám zatočí hlava

Pokud i vy podlehnete šarmu komod a rozhodnete se pořídit si některou z nich do interiéru, rozhodně se nemusíte bát, že byste si z nabídky nevybrali nebo v tom horším případě, že by vám žádná z komod dispozičně nesedla do prostoru.

Dnešní výrobci nábytku doslova plní to, co zákazníkům na očích vidí, proto si mohou vybrat z celé řady provedení. Oblíbené jsou celošuplíkové komody, obzvláště ty s hlubokými šuplíky, které jsou ideální pro uložení ložního prádla.

Ne menší oblibě se však těší i kombinované komody nabízející jak skříňkovou, tak i šuplíkovou část. Tím však výběr rozhodně nekončí. Dle libosti si můžete zvolit i materiál. Obecně máte na výběr z lamina nebo masivu, přičemž jen krátce můžeme zmínit výhody obou materiálů tedy: 

  • LAMINO - komody z lamina se pyšní nižší pořizovací cenou, kvalitním provedením i širokou nabídkou dekorů.
  • MASIV - u komod z masivu dominuje dlouhá životnost a neodmyslitelná vůně dřeva. 

Dále si u komod můžete vybírat z celé řady dekorů:

  • komody v lesku
  • rustikální komody
  • a podobně

Kde komodu umístit? 

Na otázku kde komodu umístit můžeme jednoznačně odpovědět - všude! Prakticky i esteticky se bude vyjímat jak v obývacím pokoji, v dětském pokojíčku, v předsíni, v pracovně i v koupelně

Obývací pokoj - prostor obývacího pokoje si přítomnost komody přímo žádá. Ačkoliv si myslíte, že v obývacím pokoji hraje prim obývací stěna a konferenční stolek a pro komodu tam již není místo, suvenýry, dekorace a další vaše věci mají zcela odlišný názor - potřebují někam uložit. K tomu je komoda ideální! Kupříkladu hezky vypadá, když je v prostoru umístěna sedací souprava, jejíž mnohdy nevzhlednou zadní část zakryjeme komodou. Tak za sedačkou vytvoříme odkládací plochu, která se vždy hodí. 

Ložnice - to v ložnici je komoda samozřejmostí. Hospodyňky ji ocení zejména pro nabídku spousty úložného prostoru. Maminky s dětmi uvítají nabídku komody s přebalovacím pultem. Ta je uzpůsobená tak, že po tom, co přebalovací pult přestane plnit svou roli jej maminky sundají a komodu používají dál. 

Dětský pokoj - i v dětském pokoji je komoda velmi vítaná. Hluboké úložné šuplíky dětem pomohou s úklidem. V pokojíčku tak bude uklizeno jedna dvě! 

Předsíň - v předsíni plní komoda funkci tichého pomocníka. Jednoduše uživatelům při odchodu připomene, že nemají zapomenout na deštník nebo klíče. 

Věděli jste, že jsou komody nejpoužívanějším druhem nábytku? Nejspíš proto, že jsou k interiéru tak přizpůsobivé! Domů si je můžete pořídit i vy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články