Interiér

Inspirace: z čeho vytvořit provizorní linku v kuchyni

Bez kuchyně se funguje obtížně. Po dobu rekonstrukce se ale musíte smířit se ztíženými podmínkami. Jak si vytvořit dočasnou kuchyňskou linku?

Jednoduchý návod jak položit lino na dlažbu?

Máte v plánu doma položit linoleum (hovorově lino), ale nevíte, jak na to, abyste to zvládli sami a bez problémů? Pak čtete správný článek! Zde Vám totiž poradíme, jak postupovat.

V interiéru nenahraditelná komoda

Interiér je z větší části tvořen nábytkem, který můžeme rozdělit na ten bez kterého se neobejdeme a na kousky, které můžeme buď částečně nebo zcela vynechat. Komoda má zaručeně nálepku V INTERIÉRU NEPOSTRADATELNÁ! Tu si vysloužila nejen svým četným úložným prostorem, hezkým designem, praktickou odkládací horní plochou, ale i skutečností, že komoda sedne do kteréhokoliv pokoje. 

Jak vybrat vchodové a interiérové dveře?

Domov je místo, kam se rádi vracíme a kde se cítíme dobře. Kromě pohodlí, je třeba klást důraz na design a hlavně bezpečí. Výběr dveří bychom rozhodně neměli podcenit, a to jak u vchodových dveří, tak u dveří v interiéru. Jenže na trhu je tolik značek a prodejců, jak se v tom má člověk vůbec orientovat? Před koupí je třeba zaměřit se na několik důležitých kritérií, které vám výběr hodně zjednoduší. A my vám poradíme, jak na to.

Slaďte svůj interiér do jedné barvy

Všichni se určitě shodneme, že vzhled interiéru je důležitý. Odráží se od něj naše nálada, ovlivňuje naši chuť do života a také nás podle něj hodnotí návštěva. Jednou z možností, jak svůj interiér zkvalitnit a vylepšit, je sladit ho do jedné barvy. V článku si řekneme 3 základní barevné variace.