Zápach

Jak na zápach z digestoře?

Vaření je zpravidla každodenní součástí činností, které provádíme. Pokud upřednostňujete teplou kuchyni, pravděpodobně často bojujete s pachy, které při vaření vznikají, a také s unikající párou a tuky, jež obvykle odvádí zapnutá digestoř. Přestože výkon digestoře obvykle zůstává stejný během celého jejího užívání, může se vám zdát, že účinnost odsávání postupně klesá, nebo se z ní šíří zápach. Zápach z digestoře může mít fakticky dvě hlavní příčiny. Je-li spojen se snižující se účinností odtahu, velmi pravděpodobně došlo k zanesení filtru, pokud se objevuje náhle a má jen dočasné trvání, může přicházet od sousedů napojených na stejné vedení odtahu. Oba typy potíží lze řešit odpovídajícím způsobem, primárně je ovšem vždy nutné určit, o který z problémů se jedná.

Jak na myši a jejich zápach v domě?

Do vašeho domu se dostali hosté, které si nepřejí ani ti nejotrlejší. Jsou to myšky, které jsou schopné všeho. Nakousají uskladněnou úrodu, trousí nebezpečný a zapáchající trus, prokousávají díry ve zdech a mnoho dalšího. Pojďme se společně podívat na možnosti, jak se myší zbavit a odstranit zápach, který v domě zanechaly.

Jak odstranit zápach z čalouněného nábytku

Potřebujete se zbavit nechutného zápachu na vašem čalouněném nábytku? Nechejte se inspirovat lidmi, kteří řešili stejný problém jako vy. Přečtěte si zkušenosti ostatních a odstraňte konečně ten hrozný pach!

Jak odstranit zápach z myčky?

Zápach v myčce způsobují dvě hlavní příčiny – rozkládající se zbytky jídla a tvrdá voda. Pokud už se ve vaší myčce zápach vyskytl, budete ji muset kompletně vyčistit, včetně manuálního očištění všech dostupných částí. K zabránění návratu nepříjemného zápachu pak pomůže pravidelná údržba, která ale bude snadnější než první kompletní čištění.

Jak vyřešit zápach ze septiku?

Komu by se nevybavil onen nepříjemný zápach ze septiku kupříkladu při náhlé změně počasí či vysokých teplotách, který dokáže spolehlivě otrávit sebehezčí den? Rozhodně se s ním vyplatí bojovat! S některými způsoby účinného boje se můžete seznámit na následujících řádcích.

Jak odstranit zápach ze septiku?

Nejen trpaslíci na zahradě, ale hlavně obyvatelé přilehlého domu mohou být zaskočeni nepříjemným zápachem linoucím se ze septiku. Nejhorší to bývá při prudké změně počasí, nebo při velmi vysokých letních teplotách. Snášet tuto nepříjemnost ale nemusíte ani když zrovna nemůžete septik nechat hned vyvézt.