Přístřešky

Jak vybrat zahradní domek?

Ať už je vaše zahrada malá či větší, ať už jste zahradní rekreant nebo poctivý zahrádkář kutil – jedno je jisté. Na vaší zahradě se vám rozhodně bude hodit praktický zahradní domek. A jak vybrat ten pravý – to vám poradíme v následujících řádcích.

Jak na pergolu z palet?

Palety jsou alternativním řešením pro výrobu zahradního nábytku, různých plotů, opěrných zídek, vegetačních stěn i pergol a zahradních altánů. Pokud se množství palet použitých na stavbu pergoly nepřežene a zkombinuje se s jiným materiálem, může vzniknout velmi příjemné a oku lahodící posezení.

Co vše musíme promyslet než začneme stavět pergolu?

Chcete zkrášlit svou zahradu a přemýšlíte nad stavbou pergoly? Pergola je jednoduchá a zároveň hezká okrasná stavba, která dodá Vaší zahradě tu správnou jiskru. Stane se také vhodným místem pro odpočinek, relaxaci a má hodně možností využití. Před samotnou stavbou je však vhodné pečlivě si promyslet řadu důležitých věcí.

Jak postavit přístřešek pro ovce?

Chov ovcí se stále těší velké oblibě. Není to však jen o tom mít ovce a vydělávat na nich, ať už produkcí vlny či mléka, nebo je mít jako náhražku za zahradní sekačku, kdy se nemusíte starat o sekání trávy, protože jí ovce spasou. Základem je zajistit ovcím pohodlí, příjemné zázemí a ty nejlepší podmínky. Jednou z nich je také vhodné ustájení.

Přístřešek na dřevo – inspirace

Ačkoliv to tak nevypadá, i vaše dřevo, které slouží především k vytápění domů, potřebuje své pevné místo.

Existuje několik typů i materiálů při výstavně tohoto přístřešku. Záleží to pouze nás, jaký chcete mít přístřešek, myslím tím především design, ale také na vašich finančních možnostech.

Někdo si dá opravdu velikou práci s vybudováním přístřešku, někdo si jen koupí, a jiný to až tak neřeší. Hlavně že je “někde uloženo dříví a je po ruce, když je ho potřeba“.