Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Jak na inteligentní elektroinstalaci?

  

Zajímají vás nové moderní technologie, díky kterým si můžete usnadnit svůj každodenní život ve svém velkém rodinném domě? To si pak v tom případě nenechte ujít tento článek, který vás s touto technologií seznámí.

Jednoduché ovládání, které si zamilujete

Již z názvu je patrné, že v tomto článku se budeme bavit o inteligentní elektroinstalaci, která nám ušetří spoustu práce a času. Inteligentní elektroinstalace totiž řídí veškerou technologii, která se ve vašem domě nachází. Všechny senzory, díky kterým lze veškeré technologie v útrobách vašeho domu ovládat, jsou propojeny mezi sebou do centrální jednotky. To umožňuje velice jednoduché nastavení a ovládání funkcí jednotlivých technologií pomocí počítače v centrální jednotce.

Multimedialní zábavní centrum

Součástí tohoto systému nazývaného iNELS je také iMM Server, který rozšiřuje funkce této elektroinstalace také o multimedia, kamery a ovládání moderních spotřebičů. Z vašeho domu se tak může stát i multimediální centrum s úložištěm, kde si můžete jednoduše uložit vaší oblíbenou hudbu, filmy či třeba rodinná videa.

Automatická funkčnost

Osvětlení vašeho domu je přizpůsobováno podle intenzity světla. Lze samozřejmě světla manuálně ovládat a to pomocí tzv. chytrých vypínačů. Nastavit můžete i rozsvícení a zhasínání světel. Ve výbavě této elektroinstalace je také ovládání předem nastavených scén podle vašich představ. Můžete tak nastavit automatické osvětlení či stáhnutí žaluzií u sledování filmů nebo při jiných aktivitách. Záleží jen a jen na vás.

Propojení s chytrým telefonem

Tuto technologii lze samozřejmě propojit i s vaším chytrým telefonem, díky kterému můžete během chvíle rozsvítit třeba příjezdovou cestu. Pomocí chytrých telefonů tak máte úplnou moc nad svým domem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články