Podbití střech

Čím připevnit palubky podbití střechy?

Ať už jsme si postavili dům, terasu, pergolu, zastřešili balkon nebo jsme si koupili chatu, doporučuje se poté podbití střechy, a to hned z několika důvodů... Nejzásadnějším však je, že podbití střechy chrání fasádu před nepříznivým počasí, jako je déšť, kroupy apod....

Jak ošetřit staré dřevo podbití?

Dřevo. Snad nejtradičnější materiál používaný jak při stavění obydlí, tak při zařizování již hotového domu. Snoubí se v něm síla a mohutnost přírody s vynikající tvarovatelností a uměním přizpůsobit se i největším rozmarům člověka.

Venkovní nátěry na podbití střechy

Dřevo patří mezi nejstarší stavební materiály. Má všestranné využití, skvěle se renovuje a především lahodí oku i po designové stránce. Jeho podmanivost si získala celou řadu příznivců. Svou hlavní roli nalézá jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorách.

Vyrábí se z něho prvotřídní nábytek, oblíbené hračky nebo fasádní dekorace a o té bude dnešní článek. Především pak si prozradíme vše o venkovních nátěrech.

Podbití přesahů střech - Jak na podbití střechy?

Rozhodnutí o přesahu střechy je velmi důležité. Větší přesah dobře chrání vnější stěny domu před nepříznivým počasím. Přesah ale může stavbu prodražit. Navíc se může snížit estetický pohled na dům. Pokud se přece jen pro přesahy rozhodnete, je dobré je podbít. Jaké materiály se na podbití dají použít a jak vůbec podbití provést?