Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Pracovní desky KRONOSPAN

  

Jak vyplývá již z pojmenování sortimentu, řeč bude o plošném materiálu, respektive velkoplošném, který bude sloužit jako podložka k činnosti, k práci. Měl by být vhodný pro použití v interiéru, nejčastěji však aplikovaný na kuchyňské a stolové desky, pulty a podobně. Potřebujeme je obvykle při zařizování a vybavování bytu, domu, provozovny, pracovny, výrobny, ale i při rekonstrukcích a obnovování objektů. Důležitým hlediskem při výběru je hledání a nalezení optimálního kvalitního materiálu, dobrých služeb, potažmo tedy i renomované značky či firmy.

Kuchyňská sestava se bez ní neobejde

Je používána každodenně, slouží k přípravě jídel a kulinářským experimentům. Je vystavována různým rizikům práce nejenom s vodou, ostrými či tupými předměty, ohněm, chemickými látkami. Měla by být tedy z velmi odolného, vyhovujícího materiálu, navíc by měla vypadat hezky a ladit nejen s kuchyňskou linkou, ale i s celou kuchyní. Mít finance není to hlavní, i když kvalitní pracovní kuchyňská deska, která má něco vydržet, nebude z nejlevnějších. Docela na místě je mít spíše vkus a z široké škály dezénů, barevných odstínů a vzorů vybrat tu nejlepší variantu.

Odolné, dostatečně silné, jednoduše udržovatelné

Pokud bude kvalita vybrané desky nedostatečná, nemusí méně odolný materiál vydržet výkyvy teplot vyšší než 180 ˚C, poškozením může utrpět vzhled – například lesk, povrchová úprava, barvy. Také přílišné vlhko a zatékající voda do spojů nebo kolem dřezu může napáchat škodu. Těmto nepříjemnostem se vyhnete výběrem typů L, U, E, které jsou proti průniku vlhka z rubové strany specielně chráněny. Při krájení a řezání přímo na desce se také může projevit jejich skutečná odolnost. Postformingové desky společnosti Kronospan vyrobené v dostatečné tloušťce jsou zárukou kvality, díky moderním postupům a technologiím při jejich výrobě mohou uspokojit i nejnáročnější klienty. Čistit tyto výrobky je hotová radost! Pokud jsou dodržována doporučená pravidla, bude vzhled kuchyní, včetně používaných desek, zachován hodně dlouho.

Pod estetickým drobnohledem

Po práci a po jídle bývá zvykem v kuchyni či v jídelně posedět u stolové desky, barového pultíku. Estetikové jistě při zařizování použijí jeden a ten samý dekor na všechny plochy, které v souznění působí dokonalým dojmem. Také okenní parapet může být kamarád s ostatními plochami v kuchyni. Světlá ALHAMBRA, MARQUINA, CHAMPAGNE, TRAVERTINO SVĚTLÉ může působit exkluzivním dojmem, se světlým odstínem kuchyňských skříněk zase může dobře ladit ČERNÁ DISCOVERY nebo GRANIT ANTRACIT. Pro milovníky dřeva bude zajímavým dekorem například KOKOS BOLO i OŘECH. V nabídce jich je ale mnohem více, kromě imitace dřev nebo kamenin je možno vybrat i abstrakt dekor.

Povrchová struktura

Bude pro desku a uživatele lepší lesk? Či dát přednost praktičtějším matným povrchovým úpravám? Také je tu možnost vybrat mnohem exkluzívnější provedení s vysoce funkčním detailním zakončením. Tomu se říká dilema. Jediným možným rozumným východiskem a odpovědí na všechny další všetečné otázky je individualita, požadavky, přání a touhy, které jsou pro každého objednatele zcela odlišné. Vezměte rozum do hrsti nebo přizvěte odborníky z oboru, dobrou radou nepohrdněte. Mnohdy má cenu zlata.

Každému podle jeho gusta

Spokojený klient má rád, když je z čeho vybírat. Někdo je založen spíše klasicky, jiný podlehne jisté extravaganci, pro ženy například je právě kuchyně třešničkou na dortu moderně zařízeného interiéru. Čili je vhodné obracet se tam, kde vám tohle všechno mohou poskytnout v celé možné šíři, včetně informací o ideální údržbě, splněním všech požadovaných norem a emisí, dokladovanou garancí a samozřejmě certifikací. Testované a prověřené zboží má jistě plusové body, když rozhodování a výběr ustrne na místě.

Servis a příslušenství výhodou

V případě zvláštních požadavků mohou být desky vyrobeny také v tloušťce 28 a 50 mm zakázkově, což dobu dodání nikterak neovlivní. V souvislosti komplexní péče existuje také nabídka příslušenství k pracovním deskám – kdo by nechtěl rovnou zabudovat zádový panel nebo součásti soklu, využít těsnění, lišty, koncovky, kovové spoje, rohové elementy, hliníkové a nerezové součásti.

Pro váhající a bezradné

Zjednodušením vůbec není možnost vybírat v kamenné prodejně nebo z katalogu, kde sice jsou k nalezení všechny parametry a důležité údaje. Dokonalejší orientaci napomohou případné video návody, reference, prezentace, recenze, návody a plánky, vizualizace a konfigurátory, kde je možné získat určitý náhled a podporu představivosti klienta. Patříte-li také k potencionálním zákazníkům, dopřejte si rozvahu a čas. A vězte, že i u pracovních desek KRONOSPAN platí ono okřídlené Dvakrát měř, jednou řež.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (1 hlas)


Související články