Ložnice

Co by mělo a nemělo být v ložnici

Ložnice je místem, kde trávíme značnou část svého života, a proto je důležité, aby byla příjemná a uklidňující. Mnoho lidí si neuvědomuje, jaký vliv mohou mít věci, které se v ložnici nacházejí, na jejich spánek a celkovou pohodu.

Jak vymalovat ložnici tipy?

Barva, kterou máte v ložnici vás už omrzela a chcete si vybrat nějakou novou? Už vás stará barva unavuje a neladí k ní ostatní zařízení jako jsou textilie nebo nábytek? Naplánujte si nákup barev, štětců a pusťte se do proměny vaší ložnice.

Jak zařídit ložnici nábytkem?

Ložnice je místem odpočinku po namáhavém dni, sladkého snění i místem lásky. Na kvalitu spánku i zdravé relaxace má nemalý podíl samotné zařízení ložnice. Jen tam, kde se cítíme příjemně a pohodlně, můžeme načerpat čerstvou sílu do nového dne. Tělesnou i duševní.

Jak na obývák spojený s ložnicí? 10 + 1 inspirací

Zařizování nového bydlení – ať už koupením zbrusu nového, nebo rekonstrukcí současného – patří mezi radostné chvíle plné očekávání a kreativity. Ať už jde o domek či byt v paneláku, prostornou vilku nebo malou garsoniéru jako dlaň, všichni se chceme cítit jako doma. Ať už donuceni okolnostmi, nebo zcela dobrovolně uznáváte tento styl bydlení, přinášíme vám inspiraci jak elegantně a prakticky vyřešit spojení dvou místností v jedné. Z chytrých i stylových řešení si jistě vyberete to pravé pro vás.

Slaďte svůj interiér do jedné barvy

Všichni se určitě shodneme, že vzhled interiéru je důležitý. Odráží se od něj naše nálada, ovlivňuje naši chuť do života a také nás podle něj hodnotí návštěva. Jednou z možností, jak svůj interiér zkvalitnit a vylepšit, je sladit ho do jedné barvy. V článku si řekneme 3 základní barevné variace.