Stanislava Vaďurová - článkyJak vyrobit jarní dekoraci?

Jaro je tady a s ním také čas na jarní výzdobu svého domu či bytu. Inspiracemi pro jejich výrobu se to na internetu jenom hemží. Ani tento článek nebude jiný. Ukážeme si jak na některé dekorace pro váš byt či dům, které vykouzlí tu správnou jarní atmosféru ve vašem hnízdečku.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vyřešit spaní v obýváku?

Bydlíte v paneláku a máte málo pokojů, kam byste uložili svoje ratolesti a sebe? Děti potřebují svůj prostor a rodičům nezbývá nic jiného, než se přesunout do obývacího pokoje na rozkládací pohovku. S našimi tipy však bude takové spaní pohodlné a nevšední. Inspirujte se.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak zastřešit terasu?

Snídaně venku na čerstvém vzduchu, v okolí cvrlikají ptáci. Krásný výhled na vaši zahradu, no kdo by si to nepřál? Pokud máte tu možnost, a můžete mít terasu pro pohodlné posezení s vaší rodinou nebo přáteli, máte štěstí.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vymalovat ložnici tipy?

Barva, kterou máte v ložnici vás už omrzela a chcete si vybrat nějakou novou? Už vás stará barva unavuje a neladí k ní ostatní zařízení jako jsou textilie nebo nábytek? Naplánujte si nákup barev, štětců a pusťte se do proměny vaší ložnice.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek