Úvod  ›  Seznam štítků  › 

Zastřešit vířivku? Ideální rozhodnutí pro celoroční relaxaci

  

Zapomněli jste se a ve večerních hodinách vám ve venkovní vířivce začaly drkotat zuby? Tedy nezbývá, než se poohlédnout po správném zastřešení vířivky!

Klid a nohy v teplé vodě v letní i zimní pohodě

Vždy bedlivě pozorujete předpověď počasí, když máte chuť natáhnout se do vířivky? Studené dešťové kapky dopadající na tělo člověka, který se chce oddat relaxaci, zrovna nepotěší. První velká výhoda zastřešené vířivky je tedy nasnadě.

U teplíčka ale zůstaneme! Nejen, že si koupací sezonu můžete prodloužit až do zimních měsíců a kochat se výhledem na zasněženou krajinu z vířivky, dokonce vám bude teplo na těle i na duši – zastřešení zabraňuje zbytečným tepelným ztrátám. Navíc samo zadržuje teplo ze slunečního záření.

Ba co více! Při výběru se nezapomeňte podívat i po zastřešení z polykarbonátových desek, které způsobují skleníkový efekt, tudíž se vzduch uvnitř bude zahřívat přirozeně sám.

Za sklem? I venku

Samozřejmě, že v létě si chcete ve vířivce užívat i slunečních paprsků a čerstvého vzduchu. Typů zastřešení na vířivku je mnoho, nemusíte rovnou pořizovat pevné, které nejde nijak mobilně posunout, jen otevřít dveře a vejít.

Mezi nejoblíbenější druhy patří to posuvné, kdy celou konstrukci či jen její část odsunete po malém kolejišti.

Existují i zastřešení velmi primitivní, například jen nejrůznější igelitové přehozy či prostý dřevěný altánek nad vířivkou. Jistě, i to může mít své využití jako architektonický prvek v zahradě, ale bez všech předchozích pozitiv.

3 důvody, proč svou vířivku zastřešit

Stále váháte nad koupí zastřešení pro svého masážního miláčka? Zrekapitulujme si tedy, proč se jednoznačně vyplatí!

  • Ušetříte! Nemusí se to zdát, ale počáteční investice do koupě se Vám poměrně rychle vrátí na ušetřených penězích za vytápění.
  • Budete eko! Nebudete tolik plýtvat vodou, ze zastřešené vířivky se vám do ovzduší neodpaří.
  • Méně úklidu! Přes stěnu se do vířivky nedostane listí ze zahrádky ani míček sousedova psa.

Rozhodnuto! Zastřešení už na vás čeká, stačí si jen vybrat! A kde? Například u odborníka na zastřešení bazénů a vířivek společnosti Alupo.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články