Vířivky

Venkovní vířivky: 20 faktů, které musíte znát

Pozitivní vliv hydromasážních van na lidské zdraví je faktem skloňovaným v různých zdravotnických článcích. Některé pojišťovny svým klientům vířivé koupele – vodoléčbu – dokonce proplácí. Než si pořídíte vlastní vířivou vanu, přečtěte si 20 faktů, které byste měli znát.

Instalace venkovní vířivky - Jak se připravit?

Uvažujete o koupi venkovní vířivé vany? Ke katalogové ceně je nutné připočítat i dodatečné náklady na její instalaci. Čeká vás příprava podloží, elektroinstalace či stěhovací služba. Povíme si, na co vše se připravit a co si předem rozmyslet.

Jak vybrat venkovní vířivou vanu?

Pořízení venkovní vířivky je poměrně nákladnou záležitostí. Cena klasických vířivých van se běžně pohybuje v rozmezí mezi 90 až 400 tisíci korun a výjimkou nejsou ani ty přesahující půl milionu. Z toho je patrné, že kdo se ke koupi vířivé vany rozhodne, měl by vybírat s rozmyslem.

Jak vybrat vířivku dle barvy?

Hlavním parametrem, podle kterého bychom měli vířivku vybírat, jistě není barva. Nicméně poté, co o jejím typu máme jasno, přichází na řadu právě barevné provedení. My si řekneme, jaké výhody z určitých barev plynou a jaké naopak ne.