Televize

Kde sledovat výpadky a poruchy televizního vysílání?

Pokrok se sice nedá zastavit, ale na druhou stranu je nutné přiznat, že přechod z analogového na digitální vysílání neproběhl vždy úplně bezproblémově. Naopak se je i dnes možné v souvislosti se zaváděním dalších digitálních vymožeností setkat s výskytem výpadků i poruch televizního vysílání. Neznalý člověk leckdy jen stěží posoudí, jestli se jedná o problém na jeho televizoru nebo o plošnou poruchu. Co si v takovém případě počít a kde je možné rychlé dohledat potřebné informace o diagnostikované poruše?

Možnosti, jak připevnit televizi na zeď?

Televizi už dávno není nutné jenom postavit na televizní stolek. S rozmachem plochých televizí došlo k tomu, že ji stále více lidí umísťuje na zeď ve svém obývacím pokoji. Jaké jsou možnosti, jak se dá na zeď připevnit? Podívejte se na to společně s námi.

Jak řešit zavěšení velké ploché televize?

Pořídili jste si velkou plochou televizi a nyní se těšíte, jak si jí budete dosyta užívat, sezvete příbuzenstvo a budete si vychutnávat skvělé zážitky ze sledování filmů i sportovních přenosů? Nemá to být malování čerta na zeď, ale právě na ní se může nacházet problém! Zavěšení ploché televize na stěnu dokáže někdy vydatně pocuchat nervy! Na následujících řádcích můžete načerpat inspiraci, jakým způsobem je možné tento nepříjemný problém řešit.

Jaká je optimální výška umístění televize na stěnu?

Na otázku „Jak vysoko na stěnu si mám pověsit televizi?“ univerzální odpověď neexistuje. Je jasné, že ke stropu ani deset centimetrů od země to nebude. Jaká jsou tedy pravidla?