Skvrny

Jak odstranit skvrny od borůvek?

Borůvky obsahují vitamín C i antioxidanty

Borůvky podporují naši obranyschopnost. Pomáhají nám uzdravit se z nachlazení či jiného infekčního onemocnění. Blahodárně působí na ledviny a močové cesty, které preventivně čistí a zároveň napomáhají organismu léčit případné infekce. Borůvky se vyznačují vysokým obsahem vitamínu C, nalezneme v nich také mnoho antioxidantů, které organismus ochraňují před volnými radikály, viry i bakteriemi. Konzumaci borůvek můžeme považovat také za prevenci vzniku rakovinného bujení.

Jak odstranit mastné skvrny?

Mastné skvrny jsou pěkné potvůrky – vždy se objeví na nejvíce viditelném místě a u oblečení vždycky úplně nevhod. Naštěstí se dají skoro vždycky vyčistit, i když z různých materiálů bude odstraňování různě obtížné.

Jak odstranit skvrny od barvy? Z kovu, ze dřeva nebo stěn.

Známe to všichni. Když se maluje, je všude nepořádek. I když všechno vystěhujete, převléknete se, zakryjete igelitem nebo čímkoli jiným, občas prostě neohlídáte všechno a stane se, že troška barvy někam ukápne. A už je nadělení. Žádná situace ovšem není neřešitelná. Barva se dá odstranit. Jak na kterou vyzrát? Pojďme se na to podívat!