MrGoby - článkyJak opravit poškrábané dveře?

Nemusíte být zrovna majitelem domácího mazlíčka, abyste museli řešit problém s poškrábanými dveřmi. I když se snažíme být sebevíc opatrní, je často problém se uraženému rohu či škrábancům ubránit. Nevzhledné rýhy a dolíky na krásných dveřích nepůsobí dobře a protože nejsou dveře nejlevnější záležitostí, je dobré si se škrábanci umět poradit.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak odstranit staré tapety?

Už se vám nelíbí vaše staré, zaprášené a vybledlé tapety na zdi, nebo jen chcete přejít od tapet ke klasické omítce? Po určitém čase se vám tapety v pokoji zašpiní, zesvětlají nebo se v tom horším případě začnou odlepovat. Není to vůbec pěkný pohled. Pojďme si popsat určité postupy, kterých je dobré se držet, pokud se potřebujeme nehezkých, zaprášených, omšelých nebo prostě jen okoukaných tapet zbavit.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vybrat míchačku na beton?

Nákup míchačky, máme na mysli míchačku stavební na malty a betony, je skutek, který je nutné řádně promyslet a sami sobě ho musíme zdůvodnit. Výběr míchačky není jednoduchý a musíme se dát pozor na určité věci, abychom později nezjistili, že nám něco nevyhovuje.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jaký kartáč na čištění deskových radiátorů?

Zdá se vám, že máte v místnosti spoustu prachu a nevíte odkud se bere? Vaše záclony jsou věčně šedivé a  podlaha, kterou každý den utíráte, je stále zaprášená? Mnoho lidí si ani neuvědomí, že tento problém může způsobit zaprášený a špatně vyčištěný radiátor. Čištění radiátorů je věc, která by se měla dělat a určitě by se na ni nemělo zapomínat! Na radiátor odkládáme různé věci, většinou mokré a odkapávající voda společně s pavučinami a prachem zanechává uvnitř špínu.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak obrousit starý lak z pergoly? - Návod

Jaro je tady a všichni se těšíme na posezení a grilování v pergole. Také jste při úklidu a přípravě na sezonu zjistili, že je pergola omšelá a ometení pavučin nemělo ten správný efekt? Co s tím? Vždyť nás návštěvy pomluví!

Nezbývá nic jiného, než pergolu znovu natřít. Nátěr bude však až poslední fází renovace dřevostavby, a to tou příjemnější, kdy výsledek je již na první pohled patrný.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek