Vůně

Vůně v domě - možnosti

Ladit každou místnost do podobné barvy nebo do takových kontrastů, které budou spolu hezky vycházet, jsme si asi docela zvykli. Věděli jste ale, že pro dokreslení té správné atmosféry domova můžete do domácnosti pořídit různé vůně a vybírat je podle místností? 

Jednoduchý návod na provonění celého bytu

Také milujete ten pocit, když to u vás doma krásně a příjemně voní, ale nechcete utrácet za předražené vonné tyčinky nebo svíčky? To ani nemusíte, krásně vonět to u vás doma může i bez nich. Zde najdete jednoduchý návod na výrobu krásně vonící a skvěle vypadající vůně, kterou zvládnete vyrobit během 15 minut.

Čím provonět toaletu?

Nepříjemný zápach na toaletě odstraníte nejen pravidelným úklidem, ale trvalým potlačením pachů. Toho dosáhnete nejen provoněním místnosti, ale také pohlcením zápachu, který se na záchodě často šíří.

Jak vyrobit domácí aviváž?

Vítejte v nově objeveném kouzelném světě domácích pracích gelů, vlastnoručně vyrobených kosmetických přípravků a voňavých home-made hygienických výrobků. Dnes vás naučíme, jak si vyrobit domácí aviváž, která vás bude stát pár korun, její výroba zabere minutu a navíc bude velmi šetrná vůči vaší pokožce i přírodě.