Čalouněný nábytek

Jak odstranit zápach z čalouněného nábytku

Potřebujete se zbavit nechutného zápachu na vašem čalouněném nábytku? Nechejte se inspirovat lidmi, kteří řešili stejný problém jako vy. Přečtěte si zkušenosti ostatních a odstraňte konečně ten hrozný pach!

Jak vyčistit čalounění sedací soupravy?

Ježí se vám vlasy na hlavě pokaždé, když objevíte novou skvrnu na vaší sedačce? Toto nemilé zjištění zažil každý z nás. Pokud pořádáte posezení s přáteli, občas se stane, že nějaká kapka vína ulpí jinde než ve skleničce. Pokud je dům plný dětí, zkrátka neuhlídáte, kde skončí plná lžička přesnídávky nebo kde zanechá stopu čokoládová tyčinka. A takhle je to pořád dokola. Nedaří se vám skvrny vyčistit a už došla zásoba malých polštářků, kterými nečistoty maskujete? Zde je několik typů, jak čalounění sedací soupravy oživíte a navrátíte mu perfektní vzhled beze šmouh.

Jak na čalounění židle - krok za krokem

Očalounění židle doma? Není nic jednoduššího – poradíme, jak na to!

Vaše oblíbená židle ztratila svůj někdejší lesk, vůni novoty, a ač její dřevěné konstrukci patina času sluší, samotné sedátko s omšelým potahem spíše nasvědčuje, že by bylo potřeba zakoupit nový kousek sedacího nábytku?

Nebo se Vám již stávající poduška židle nelíbí a toužíte po malé změně a ozvláštnění interiéru? Ať je to tak či tak, rozhodně se staršího kousku sedacího nábytku nezbavujte, díky jednomu odpoledni totiž můžete ze své židle vyrobit nový, vkusný a ozvláštňující prvek pokoje. A jak na to? No samozřejmě skrze očalounění!