Michaela Koutná - článkyJak na čalounění židle - krok za krokem

Očalounění židle doma? Není nic jednoduššího – poradíme, jak na to!

Vaše oblíbená židle ztratila svůj někdejší lesk, vůni novoty, a ač její dřevěné konstrukci patina času sluší, samotné sedátko s omšelým potahem spíše nasvědčuje, že by bylo potřeba zakoupit nový kousek sedacího nábytku?

Nebo se Vám již stávající poduška židle nelíbí a toužíte po malé změně a ozvláštnění interiéru? Ať je to tak či tak, rozhodně se staršího kousku sedacího nábytku nezbavujte, díky jednomu odpoledni totiž můžete ze své židle vyrobit nový, vkusný a ozvláštňující prvek pokoje. A jak na to? No samozřejmě skrze očalounění!

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Tapety a fototapety - vyhlasme válku bílé zdi!

„Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila…“ vesele prozpěvovali malí včelí medvídci, když se v jednom ze svých večerníčkových putování vrhli na natírání celého světa na bílo. Jako bychom si vzali inspiraci právě od nich – i zdi našich příbytků se často halí do bělostného tónu a mnohdy nás ani nenapadne, použít k výmalbě i jiný barevný odstín. Bílá je univerzální, ke všemu se hodí, je neutrální – slyšíme odevšud. Vlastně, vybaví se nám pod slůvkem „zeď“ i něco jiného, než jen bělostná plocha?

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek