Nikolka - článkyVana nebo sprchový kout? A proč ne kombinace obojího!

Chceme domů vanu nebo sprchový kout? To je otázka, kterou si minimálně jednou za život položí asi úplně každý. Věčné dilema stavějící před sebe pohodlí vany s praktičností sprchového koutu možná trápí i vás.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Co dát kolem bazénu?

Mít na zahradě bazén je luxus. V horkých dnech poslouží jako vítané osvěžení, jindy zase jako forma relaxace. Ne nadarmo je nedílnou součástí stále většího počtu zahrad, kde zaujímá roli nejvýraznější dominanty a zároveň největší chlouby.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Co dát na venkovní terasu? - typ podlahy

Terasa je pro mnoho lidí vítaným útočištěm po práci nebo náročném dni. Chodíme sem za odpočinkem, často zde grilujeme s  přáteli, o víkendu snídáme s rodinou nebo jen tak nikým nerušeni lenošíme.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Na co si dát pozor při koupi bytu?

Koupit byt není to samé, jako koupit třeba rohlíky v sámošce. Není to otázka pěti minut ani úkol, nad kterým pro jeho nenáročnost vlastně ani nemusíte přemýšlet. Naopak! Koupě bytu představuje vysokou finanční investici a celý proces, který budete muset projít, rozhodně nelze brát na lehkou váhu.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Sporák nebo vestavná trouba?

Sporák nebo vestavná trouba? To je dilema, které možná právě teď řešíte i vy - a v takovém případě jste na správném místě! Trouba či sporák jednoznačně představují nedílnou součást každé kuchyně. Vy byste si snad uměli představit každodenní chod domácnosti bez jejich přítomnosti? Ne? Tak vidíte! Otázku, zda je lepší vsadit na klasiku v podobě volně stojícího sporáku nebo dát raději přednost modernější vestavné troubě, si v dnešní době pokládá stále více lidí. Tak ji pojďme společně rozlousknout a najít na ni odpověď!

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vymalovat dívčí pokoj?

Malování pokoje představuje časově náročnou investici, ke které ne všichni přistupujeme s nadšením a odhodláním. Mnohdy tento úkol považujeme spíše za povinnost, ke které nás donutí staré, omšelé vymalování stěn v interiéru. Pustit se do vymalování dívčího pokoje představuje úkol ještě mnohem složitější, ke kterému nelze přistupovat jako k povinnosti.

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší, ovšem jak už to tak bývá, ne vždy rodiče sdílí na chlup stejné názory a přesvědčení, jako jejich potomci. Možná i proto je výmalba pokoje pro dívku náročná nejen na čas, ale i na pečlivost, důslednost a špetku fantazie.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Rychle rostoucí živý plot neopadavý

Snad každý majitel zahrady touží po dokonalém místě, kde nebude chybět jistá dávka soukromí, kam nedohlédnou zraky nevítaných kolemjdoucích či zvídavé pohledy sousedů a kde bude pánem svého času. Proč si ze své zahrady nevytvořit oázu klidu, kam budete chodit za odpočinkem i relaxací, kde vás nebudou provázet nechtěné pohledy, které vás ochrání před hlukem i prachem? Vysázejte si kolem vašeho pozemku živý plot, který vám poskytne dostatek soukromí! Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek