Jiroutková - článkyJak na kompletní výměnu starých oken a dveří?

V životě každého majitele rodinného domu nebo bytové jednotky, nastane chvíle, kdy je nutná výměna starých a nevyhovujících oken a dveří. Tato povinnost může být někdy i nemilá, proto je důležité se na ni dobře připravit a počítat s možnými komplikacemi.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak na zdravé bydlení?

Pod pojmem „zdravé bydlení“ si pravděpodobně každý představí něco trochu jiného. V zásadě však existují dva hlavní směry, na které vhodné bydlení a život jako takový, rozdělujeme. Za samozřejmé vnímáme především hygienickou čistotu a praktické řešení našich domovů a v neposlední řadě také psychickou pohodu a útulnost interiérů. Oba tyto aspekty jsou velice důležité a v našich životech nepostradatelné.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vybrat cihlovou dlažbu?

Dnešní moderní doba neklade vysoké nároky jen na výkony a vzhled lidí, ale také na jejich úroveň bydlení. V současnosti jsou již domy a byty zařizovány po praktické i designové stránce. Nejedna hospodyňka touží po útulném domově pro svoji rodinu, který zároveň snadno udrží v čistotě. Každý člověk má jiný vkus a každému se líbí odlišný styl. Všichni se ale jistě shodnou, že se ve svém domově musí cítit dobře. Příjemný pocit zajistí správné dispoziční řešení interiéru, barva jeho zdí, rozmístění nábytku a v neposlední řadě také vhodně zvolené podlahy. Právě ty totiž mohou dodat interiéru celistvý vzhled.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak vybrat madlo k vstupním dveřím?

Madla už dávno nejsou vyhledávaná pouze seniory nebo jejich úzkostlivými rodinami, jako bezpečnostní prvek do interiéru, především do koupelen a na toalety. V současné době se můžeme setkat se samotnými madly přímo na vstupních dveřích. Na trhu existuje nepřeberné množství broušených, leštěných nebo matných povrchů, originálních barev, individuálních délek, tvarů a materiálů. Stačí si vybrat.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek