Tipy

5 tipů, jak najít spolehlivého řemeslníka či firmu

Známe to všichni - najít spolehlivého řemeslníka či firmu zabere spoustu času a někdy stejně nejsme spokojeni s výsledkem. Přitom kvalitní a poctivý řemeslník je základem nejen dobře provedené rekonstrukce, někdy i šťastného manželství. Ať už hledáte řemeslníka nebo firmu, budou se vám hodit následující tipy.

Kdy je čas stavět bazén a s čím začít

Kdo by nechtěl mít na zahradě vlastní bazén? Jen tak si večer po práci skočit do plavek a užívat si pohody ve vodě. Postavit bazén ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. V dnešním článku vám poradíme, kdy a kde si postavit bazén a tipy, jak začít.

10 tipů, jak se nenadřít při úklidu rodinného domu

Přijde vám těžké uklidit si v domě? Rodinné domy jsou mnohem rozsáhlejší než byty v panelových domech. Nezřídkakdy se stane, že na uklízení nemáte chuť, jelikož si představujete množství práce, kterou musíte zvládnout. S našimi tipy na snadný úklid rodinného domu změníte názor.

Tipy: jak šetřit při splachování wc

Možná vás to překvapí, ale ročně proteče toaletou obrovské množství vody. Vždyť až 70 % vody, kterou v domácnostech spotřebujeme, připadne na splachování a osobní hygienu. A jedná se o pitnou vodu! Není tedy od věci se zamyslet nad možnosti, jak tuto spotřebu omezit. Zde je několik užitečných tipů, jak docílit úspory, aniž by došlo ke snížení hygienických návyků.

Jak využít skruž v zahradě?

Betonové skruže jsou na zahradě nejčastěji zakončením studní. Nemusí to být jen nevzhledný beton, ale dnes už se dají pořídit i skruže, které jsou vlastně designovými kousky. V každém případně musí být skruž od studny důkladně a bezpečně zakrytá, zvláště když máte doma malé děti.