Leštění

Jak vyleštit plastová světla?

Opotřebení plastových světlometů jejich používáním se nejde tak zcela vyhnout a jde dokonce o jednu z nejčastějších závad zjištěných na technické kontrole. Přesto můžete správnou údržbou jejich živnost i výkonnost prodloužit. Jak na to?

Jak vyleštit kámen?

Zahrádka, to nejsou jenom rostliny. Zahrada je kus přírody, VÁŠ vlastní kus přírody. Ale ta zahrnuje i neživé věci. Kameny vypadají na zahradě skutečně výborně! Ale ne, když jsou obrostlé mechem, kazové atp. Dají se z nich tvořit cesty nebo dokonce i schody, fontánky, dají se dát na skalku nebo do jezírka... Zkrátka využití mají opravdu hodně. Proto chceme, aby dobře vypadaly. Pojďme si říct, jak je opracovat, abychom toho docílili.

Jak vyleštit poškrábané sklo?

Rýhy na skle jsou neduhem poměrně častým, nemusíte kvůli nim však okamžitě s autem do servisu. Ten vám sice bude ochoten sklo bez problémů přebrousit nebo rovnou vyměnit, do peněženky však sáhnete hlouběji.

Jak vyleštit hliník? - postup jak na to

Máte na některých hliníkových součástkách vašeho vozu matný a zašlý povrch a rádi byste mu dodali jeho původní lesk? Chcete, aby vypadal jako nový? Není to tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dokonalé vyleštění hliníku zvládnete, pokud dodržíte následující postup.