Geberit

Jak opravit protékající geberit?

Geberit může začít protékat většinou z toho důvodu, že se v něm objeví nějaká nečistota. Nejčastěji je to vodní kámen, který je nutno vyčistit. Vodní kámen brání pohybu plováku. Vyčištění, tedy oprava protékajícího Geberitu, není nijak zvlášť složitá pokud člověk ví, jak na to. Ventil může být také poškozen, ale naštěstí lze zakoupit nový. Stejně tak ani jeho výměna není příliš náročná. Největším oříškem bude dostat se dovnitř. A k tomu by nám měl pomoci návod v tomto článku.

Jak obezdít geberit?

Značka Geberit

Geberit představuje špičkovou značku v oblasti sanitárních a potrubních systémů. Tento švýcarský koncern sídlící v Rapperswilu - Joně má dnes 35 poboček, z toho se šest nachází v zámoří a zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než čtyřech desítkách zemí.

Jak zabudovat geberit?

K pohodlnému udržování hygienického prostředí je vhodné pořídit si modul tradiční švýcarské značky Geberit. Působí moderně a elegantně. Zákazníci si chválí spolehlivost tohoto systému, jednoduchý servis a především - snadnou montáž. Přesný interaktivní návod, jak zabudovat Geberit, naleznete na internetu, nebo se můžete řídit pokyny v návodu, které jsou ale často těžko pochopitelné a zdlouhavé.

Jak zazdít geberit?

Chystáte se sami zazdít Geberit, či podobný závěsný wc systém? Jak nejlépe obezdít modul závěsné toalety se dozvíte v následujícím článku.