PCmagazin - článkyJak vyčistit koberec od moči?

Mít v domácnosti psa, kočku nebo jiného domácího mazlíčka obnáší celou řadu výhod a nevýhod. Jednou nepříjemnou záležitostí jsou loužičky a o to horší, pokud je udělají na koberec. Z linolea nebo dlažby jdou snadno setřít, ale jak vyčistit moč z koberce? Aby koberec nezapáchal a neměl patrné skvrny, je nutné moč ihned odstranit. Ve článku vám prozradíme triky, jak na to.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak postavit schody?

Hledáte návod na to, jak postavit schody svépomocí? Ať už chcete schody dřevěné, betonové, venkovní, k verandě apod., následující řádky vám dají alespoň pár tipů, jak na to. Jste-li navíc zruční, máte potřebné nářadí, nebude pro vás výroba schodiště nic těžkého.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak správně namíchat beton?

Základní surovinou všech staveb je beton. I když se to nemusí na první pohled zdát, jeho výroba je poměrně snadná. Jedná se o poměrně levnou a hlavně rychlou záležitost. Chcete, aby se vám beton povedl? Víte, jaké jsou správné poměry k umíchání betonu? Na tuto otázku naleznete odpověď v následujících řádcích.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak udělat odvětrání koupelny? - ventilátory

Při zařizování koupelen je většinou hlavním tématem výběr barvy, dlaždic, typ baterií, estetických prvků, doplňků apod. Často se zapomíná na nejdůležitější věc – ventilaci, a to právě v takových případech, kdy si koupelnu navrhujete sami. Koupelna je místnost, která patří mezi nejpopulárnější a nejpoužívanější část bytu. Vždyť základní hygienické potřeby jsou na denním pořádku.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak postavit chatu?

Jak postavit chatu? Snadno, rychle a levně. Postavit vám jí může specializovaná firma nebo si jí můžete postavit svépomocí. Příští rok tak můžete užívat letní dovolenou ve vaší vlastní chatě, kterou si podle svého projektu vyberete a postavíte. Taková víkendová nebo sezónní chata překoná vaše očekávání. Existuje celá řad firem, které vám poskytnou nabídku montovaných rekreačních staveb.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek