janamikacova - článkyCo je kamínková podlaha?

Kamínková podlaha je tvořena kombinací milionů přírodních kamínků a pryskyřičné směsi. Pojivo, které je zde využito, je na epoxidové nebo polyuretanové bázi pryskyřic. Je to ekologicky nezávadný a tvrdý povrch bezespár, který disponuje dlouhodobou životností a stále stejným vzhledem.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Kování pro dřevěné konstrukce

V dnešní době je na trhu poměrně široký výběr kování pro spoje prvků a dílců dřevěných konstrukcí. Díky mnoho jejich výhodám spoje s použitím kování pozvolna vytlačují klasické tesařské spoje. Problematika navrhování a používání spojů s použitím kování je však dosud nedostatečně popsaná v odborné literatuře a technických normách, což znesnadňuje nejen inovaci a optimalizaci tvarů vyráběného kování, ale i posuzování únosnosti těchto spojů.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Fasáda s trvalou ochranou proti mechům a řasám

Všichni dobře víte, že po určité době již fasáda nevypadá tak dobře. Fasády totiž napadají mechy, plísně a jiné organické nečistoty. Proti všemu lze bojovat různými chemickými prostředky. Ale proč, když to jde i bez námahy. Na trhu se objevila nová technologie, která bojuje proti organickým nečistotám pomocí světla.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek