Kulička - článkyCo vědět při koupi bytu - s jakými náklady počítat, kolik mít naspořeno a jak je to s DzNN?

Koupě nového domova je pro většinu lidí jedna z nevýznamnějších životních momentů. Chystáte se pořídit vlastní byt či dům? Pak je tento článek právě pro Vás. Dozvíte se s jakými náklady počítat a kolik mít naspořeno, jak je to s daní od roku 2018 a možnostmi financování bydlení. Jelikož při pořízení domu či bytu často utratíme všechny své úspory, je nutné jednat uváženě a nenechat se ničím zaskočit. Při koupi myslete např. na výdaje na rekonstrukci či daň z nabytí nemovitosti.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Pronájem bytu v Brně – podle čeho vybírat a jaké jsou nejžádanější lokality?

Celý život na jedné adrese, v jednom domě, v jedné čtvrti… Že to není váš případ? Uvažujete nad nejlepší lokací na pronájem bytu v Brně? Určitě vás napadá otázka, kam zamířit. Na dobré lokaci a adrese záleží. Jaká to však je?

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Kde a za jakou cenu hledat pronájem v Brně, aby vás nikdo nenapálil?

Jak jsou na tom nájmy v Brně? Lze předpovídat jejich vývoj i jinak než z věštecké koule? Dozvíte se, zda raději počkat, nebo hledat nájem hned, aby nebyl dražší.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak rychle najít pronájem bytu? 4 nejlepší způsoby hledání pronájmu!

Hledáte pronájem bytu? Zde se dozvíte nejběžnější metody hledání. Pravděpodobně je všechny znáte, jen jste si třeba neuvědomili, že hledat lze i takto.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


9 hlavních důvodů pro pronájem bytu v Brně... Možná neznáte všechny!

Jste z Brna, nebo přemýšlíte, zda se do něj přistěhovat? Tento článek vám napoví, proč se rozhodnout právě pro pronájem bytu v Brně či koupi zdejšího domu. Praha je sice největší město České republiky, ale Brno je zase největší město jižní Moravy.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


5 zaručených rad, které vám pomůžou vybrat pronájem bytu! Čtěte dál!

Asi každý známe někoho, kdo nebydlí zrovna šťastně. Ať už za to může hlučný soused, mrňavý byt nebo dvouhodinová cesta do práce. Hledáte pronájem bytu a zajímá vás na co si dát pozor a čemu se vyhnout, abyste nedopadli stejně? Pak rozhodně čtěte dál, jelikož tento článek je právě pro vás.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek